hero

DÁRKOVÉ POUKAZY

gift-bg

DARUJTE ZÁŽITEK!

Pokud hledáte inspiraci na dárek, tak jste na správném místě! Darovat zážitek v podobě únikové hry potěší každého, kdo má rád netradiční zábavu a dobrodružství. Dárkový poukaz si můžete objednat v elektronické podobě, kdy vám do dvou minut přijde do vaší emailové schránky a můžete si ho ihned vytisknout. Nebo je možné nechat si zaslat již hezky vytištěný poukaz poštou na vámi zvolenou adresu. Platnost poukazu je 8 měsíců.

btn-wheel

Od listopadu do Vánoc je možné poukaz zaplatit a vyzvednout osobně bez předchozí domluvy na recepci Laser Game Hradec Králové, která sídlí ve stejném areálu jako naše únikovka. Otevřeno je každý den, především v odpoledních hodinách.

ÚNIKOVÁ HRA

STROJ ČASU

gift-card-bg

DÁRKOVÝ POUKAZ

PRO 2-4 HRÁČE

NA ÚNIKOVÚ HRU STROJ ČASU

KÓD POUKAZU
wheel
PLATNOST DO
pipe
gift-card-bg

O ČEM JE NAŠE HRA?

V naší únikové hře, jak již název napovídá, zažijete neuvěřitelné dobrodružství, které se bude odehrávat napříč časem. Budete mít za úkol vydat se po stopách geniálního doktora Emetta Browna, který stroj času sestrojil, abyste tak získali TO, co se doktor vypravil hledat. Troufnete si? Ale pozor, energie ve stroji času vám vydrží pouze 70 minut, do té doby se musíte neprodleně vrátit zpět do současnosti!

REZERVACE NA 704 358 000

V naší únikové hře, jak již název napovídá, zažijete neuvěřitelné dobrodružství, které se bude odehrávat napříč časem.

WWW.BRAINMASTERS.CZ I POSPÍŠILOVA 281/18

pipe

KONTAKT

BrainMasters - Stroj času
Pospíšilova 281/18, Hradec Králové, 500
03, Areál bývalé Pilnáčkovy továrny

+420 704 358 000
info@brainmasters.cz

footer-wheel