hero

ÚNIKOVÁ HRA

services-wheels
service-icon

CO JE ÚNIKOVÁ HRA?

Obecná definice únikovek zní, že jde o fyzické dobrodružné hry, kdy se lidé uzavřeni v místnosti s ostatními účastníky hry musí dobře zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit série úkolů a uniknout z místnosti ve stanoveném čase. Každá úniková hra má přitom nějaké téma, příběh podle kterého je pak zařízeno celé prostředí hry a úkoly v ní obsažené. To znamená, že každá hra je naprostý originál!

service-icon

O ČEM JE NAŠE HRA?

V naší únikové hře, jak již název napovídá, zažijete neuvěřitelné dobrodružství, které se bude odehrávat napříč časem. Budete mít za úkol vydat se po stopách geniálního doktora Emetta Browna, který stroj času sestrojil, abyste tak získali TO, co se doktor vypravil hledat. Troufnete si? Ale pozor, energie ve stroji času vám vydrží pouze 70 minut, do té doby se musíte neprodleně vrátit zpět do současnosti!

service-icon

JE POTŘEBA NĚJAKÝCH ZNALOSTÍ?

Určitě ne. K vyřešení všech úkolů vám bude stačit zapojit logické myšlení a hlavně spolupracovat s ostatními. Úkoly jsou navrženy tak, aby nad nimi člověk musel přemýšlet, ale aby zároveň měly zábavnou formu řešení, takže nějakého vědomostního kvízu nebo složitých matematických operací se bát nemusíte.

service-icon

CO KDYŽ SE NEDOSTANEME VČAS VEN?

Nemusíte mít strach, ven se zvládne dostat každý! V případě, že si nevíte rady s nějakým úkolem, stačí požádat o nápovědu a dál pokračujete ve hře. V případě, že by vám nestačil základní časový limit 70 minut, není problém nastavit nějaké minutky navíc a přidat další nápovědy, abyste stihli hru zdárně dokončit.

service-icon

PRO KOHO JE HRA URČENA?

Hru si užijí všichni lidé, kteří se rádi baví a objevují nové věci. Horní věková hranice žádná není, u té spodní doporučujeme věk alespoň 12 let v případě hry bez dospělé osoby. Můžeme také doporučit jako ideální aktivitu pro teambuildingy, rozlučky se svobodou a další podobné akce. Jedná se také o skvělou zábavu pro rodiny s dětmi.

service-icon

MUSÍM SI VZÍT NĚCO SPECIÁLNÍHO?

Ke hře není potřeba žádné speciální oblečení ani žádné jiné vybavení, takže ideálně přijít v něčem pohodlném a být vybaven dobrou náladou, nic jiného k perfektnímu zážitku na únikovce nepotřebujete. Určitě se nemusíte bát, že byste se u nás nějak zašpinili nebo vykonávali náročné fyzické úkony.

KONTAKT

BrainMasters - Stroj času
Pospíšilova 281/18, Hradec Králové, 500
03, Areál bývalé Pilnáčkovy továrny

+420 704 358 000
info@brainmasters.cz

footer-wheel